سرویس ۱.۱.۱.۱ A و حل مشکل دایرکت اینستاگرام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

اگر از کاربران فعال اینستاگرام هستید، حتما شما هم با این مشکل مواجه بوده اید که پیام ها در دایرکت به درستی ارسال و دریافت نمی شود. معمولا اعلان پیام جدید را دریافت می کنید ولی وقتی دایرکت را باز می کنید، چیزی مشاهده نمی کنید. این بخش به خوبی کار نمی کند و یا به اصلاح سینک نمی شود. در این حالت بهترین راهکاری که به ذهن می رسد استفاده از V.P.N است. ولی خب استفاده از این روش نیز داستان ها و دردسرهای خاص خودش را دارد.

راه حل چیست؟

در اینجا قصد داریم اپلیکیشنی به شما معرفی کنیم که این مشکل را به سادگی حل می کند و خبر خوب این که با این روش، بخش جذاب گالری گیف ها نیز برایتان فعال می شود و می توانید از آن در دایرکت استفاده کنید. خبر خوب دیگر این که این سرویس هم برای کاربران اندروید و هم کاربران IOS در دسترس است.

اما ۱.۱.۱.۱ A در واقع چیست؟

A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet  یک اپلیکیشن اینترنت سریع و امن می باشد که توسط Cloudflare, Inc منتشر شده است. تمامی قابلیت های این استارت، اپ حول محور تغییر دی ان اس می چرخد، طوری که با برقراری دسترسی شما به یک DNS جدید کمک می کند تا با خیال آسوده، به گشت و گذار در اینترنت بپردازید و مطمئن باشید که هیچ گونه اطلاعاتی از شما به فروش گذاشته نمی شود. بر خلاف بسیاری از ابزار های مشابه که دارای محیطی گیج کننده هستند، این نرم افزار یک UI ساده را ارائه می دهد؛ تنها کافی است، اپلیکیشن فوق را نصب کنید و با لمس یک گزینه، اقدام به کسب تجربه ای جدید نموده و از آن لذت ببرید.
نکته دیگر اینکه طبق توضیحات توسعه دهنده، با اتصال به این DNS امن، سرعت اینترنت شما در مجموع تا ۲۸ درصد افزایش پیدا می کند که این خود کمک می کند، تا در مدت زمان بسیار کوتاه تری، نیاز هایتان را برطرف سازید.

دانلود نرم افزار A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet

برای دانلود این نرم افزار از طریق گوگل پلی برای کاربران اندروید، از این لیـنک استفاده کنید و برای دانلود از طریق اپ استور برای دستگاه های مبتنی بر IOS اینجــا کلیک کنید.

advanced divider

دیدگاهتان را بنویسید

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید:

مدیریت زمان
بهبود فردی

4 قدم برای اولویت بندی

دیگر ترفند‌های آبکی مدیریت زمان بس است. در عوض، این چهار قدم را برای اولویت بندی کارهایتان و مدیریت زمانتان به کار بگیرید. هر کسی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram