بازاریابی حرفه‌ای با اینستاگرام
بازاریابی با اینستاگرام

بازاریابی حرفه‌ای با اینستاگرام

در بین شبکه­ های اجتماعی اینستاگرام توانسته است در جایگاه خوبی قرار گیرد و حتی با پشت سر گذاشتن شبکه قدرتمند فیسبوک رتبه نخست را به خود اختصاص دهد. هر چند این شبکه اجتماعی در ابتدا، تنها برای اشتراک گذاری تصاویر شخصی ایجاد شد، اما هم­اکنون بیش از 20 میلیلارد تصویر در اینستاگرام آپلود شده است و این شبکه اجتماعی بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر کاملا فعال دارد که مطالب جدید را می‌بینند.

Cاین روزها صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای تبلیغات و معرفی خدمات و کالاهای خود و ارتباط بهتر با مخاطبین به دنبال حضور فعال در رسانه های اجتماعی هستند.
در بین شبکه­ های اجتماعی اینستاگرام توانسته است در جایگاه خوبی قرار گیرد و حتی با پشت سر گذاشتن شبکه قدرتمند فیسبوک رتبه نخست را به خود اختصاص دهد. حال این پرسش مطرح میشود که چگونه در اینستاگرام حرفه ای شویم ؟
تا شش ماه پیش ۱۰ میلیون شغل فعال در اینستاگرام وجود داشت که این میزان هم اکنون به بیش از ۲۵ میلیون رسیده است. بر طبق آمارها، بیش از ۸۰ درصد کاربران اینستاگرام، صفحات مربوط به کسب و کار را دنبال می کنند. تصویر محور بودن اینستاگرام، آن را به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل کرده است زیرا تاثیرگذاری یک تصویر چند برابر یک متن است.
با توجه به گستردگی و تنوع بسترهای بازاریابی در اینستاگرام، بسیاری از بازاریابان حرفه­ ای بر این باورند می توانیم از طریق اینستاگرام فروش نسبتا خوبی را داشته باشیم؛ اما این موفقیت نیازمند داشتن دانش کافی و بکارگیری استراتژی های صحیح و کارآمد بازاریابی است. در این کارگاه علاوه بر آشنایی با اینستاگرام و روش های صحیح تولید محتوا در این شبکه اجتماعی پربازدید، تکنیک های کارآمد برای اتخاد استراتژی های موفق بازاریابی را فراخواهید گرفت.
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
مدیران واحد روابط عمومی، فروش، تبلیغات و بازاریابی
افراد دارای کسب و کار که تمایل به دیجیتال مارکتینگ دارند
هلدینگ ها و شرکت های کوچک
دانشجویان و علاقه مندان به حوزه بازاریابی و فروش
تمامی شرکت های خدماتی، تولیدی و صادراتی
فارغ التحصیلان رشته های مدیریت
مدیران کسب و کار های کوچک و خانگی
مغازه دارن و فروشندگان
سرفصل‌هاourse Information

دوره Instructor

سعید عیسی زاده سعید عیسی زاده نویسنده
این دوره هیچ بخشی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید