سیستم تلفن دیجیتال ویپ (VoIP)

تماس‌های خود را بدون وابستگی به مکان، با هزینه کمتر، بهتر و ساده‌تر مدیریت نمایید.

در شرایط کنونی، اینکه استفاده از خطوط تلفن‌ یک مجموعه، وابسته به مکان نباشد و در هر جایی قابل استفاده باشد؛ اینکه بتوان تماس‌ها را مدیریت کرده و بنا به انواع نیاز، قابل برنامه‌ریزی باشد، اینکه بتوان به سادگی گزارش گرفت و ده‌ها امکان کاربردی دیگر، با ویژگی  مهم کنترل هزینه‌ها، بسیار جذاب و فوق العاده‌ است. 

voip call center nimaad

کاهش هزینه‌های مکالمه

بار ها پیش آمده که به منظور از دست ندادن تماس مشتریان خود اقدام به دایورت کردن شماره های خود بر روی موبایل نموده اید . در این سیستم نیاز به دایورت و پرداخت هزینه به مخابرات نیست و شما فقط از طریق اینترنت می توانید به سیستم خود متصل شوید

عدم نیاز به سیم کشی

برخلاف خطوط تلفن مخابراتی آنالوگ که معمولا در قالب سیستمهای تلفنی سنترال (سانترال) نصب و راه اندازی می شوند، شما می توانید بدون نیاز به سیم کشی جدید، از همان شبکه موجود کامپیوتری خود برای ارتباط با سیستم تلفنی استفاده نمایید.

پنل مدیریت سیستم

به عنوان مدیر کسب و کار، مدیریت و نظارت بر کیفیت پاسخگویی پرسنل، امری بدیهی است. شما می توانید از هر نقطه به سیستم خود متصل شده و  تنظیمات و سناریو را تغییر دهید یا به صورت آنلاین، تماس های ورودی و خروجی را مدیریت و بررسی نمایید.
0 +
سالهای تجربه
0 +
امکان و قابلیت
0 %
حداقل کاهش هزینه ها
0 %
بهبود عملکرد و مدیریت پرسنل

برخی مزیت‌های سیستم تلفنی ویپ (VoIP)

منشی دیجیتال (IVR)

IVR همان منشی دیجیتال شما می باشد که تماس گیرنده را برای ارتباط با واحد مورد نظر خود راهنمایی می کند. شما می توانید از این امکان به صورت تو در تو استفاده کنید

صف تماس

اگر داخلی های شما مشغول بود مشتری را در یک صف نگه می دارد تا کارشناسان فرصت پاسخگویی داشته باشند . در این مدت زمان انتظار ، شما می توانید پیام های صوتی تبلیغاتی ، به منظور آگاهی مشتری از خدمات خود ، پخش کنید

ارتباط از هر نقطه

شما می توانید از هر نقطه از طریق اتصال به اینترنت به سیستم تلفنی خود دسترسی داشته باشید و کسب و کار خود را مدیریت کنید . در شرایط حال و حاضر ( بیماری کرونا ) که کسب و کار ها گاها باید تعطیل باشند ، می توانید از طریق تلفن به مشتریان خود از منزل خدمت رسانی کنید

ایجاد شرایط زمانی

شما می توانید با ایجاد تاریخ و ساعت های مختلف به سیستم فرمان اجرای خاص برای مدیریت تماس ها بدهید . مثلا در ساعات کاری تماس به کارشناسان متصل شود و در خارج از ساعات کاری به صورت گویا ساعات کاری اعلام شود.

ضبط مکالمات

شما می توانید تماس های ورودی و خروجی به سیستم را به صورت خودکار ضبط و ذخیره سازی نمایید تا در صورت لزوم به آنها مراجعه کنید . تماس ها در سه مسیر تماس های ورودی ، خروجی و داخلی به داخلی قابل استفاده هستند.

ماژول شنود ( سوپروایزر)

تا به حال برای شما پیش آمده که می خواهید کارشناس خود را در حین مکالمه نظارت کنید و در صورت لزوم راهنمایی لازم را به وی بکنید بدون آنکه مشتری از این امر مطلع گردد. این آپش ویژه مدیران و سوپر وایزر ها می باشد .

فکس

شما هر تعداد فکس که بخواهید می توانید بر روی این سیستم فعال کنید . برای هر بخش خود یک فکس اختصاص دهید و آنرا از طریق ایمیل دریافت کنید و یا با فرمت pdf از روی سیستم دانلود کنید.

اتصال به نرم افزار های CRM

این سیستم قادر است تا به نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری متصل شود و از بانک های اطلاعاتی آن ها استفاده نماید

مرکز تماس

راه اندازی مرکز تماس پیشرفته برای کسب و کار های خدماتی و مراکز فروش از قابلیت های کلیدی و اصلی این سیستم می باشد

خدمات نیماد ویپ

نصب و راه اندازی

نیماد ویپ با استفاده از تیم مجرب خود با بیش از 8 سال سابقه فعالیت تخصصی در این زمینه، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی سیستم تلفنی به مشتریان عزیز میباشد.

شخصی سازی

سیستم تلفنی هوشمند نیماد ویپ، قابلیت شخصی سازی و برنامه نویسی دارد و شما می توانید درخواست های خود را بر روی این سیستم تلفنی درخواست نمائید .

مشاوره و آموزش

بررسی دقیق مسئله، طراحی دقیق سیستم و انتخاب سخت افزار کارا، تاثیر بسیاری در کیفیت پروژه های شما دارد؛ نیماد ویپ، متعهدانه، شما را در این راه همراهی می کند.

در حال حاضر در دورانی به سر می بریم که عموم مردم ترجیح می دهند امور خود را به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن انجام دهند؛ همچنین پر رنگ تر شدن مقوله‌ای به نام دورکاری، در کسب و کارها، و نیاز به امکان مدیریت ارتباطات تلفنی با مشتریان از هر مکان، و نیز از آنجا که مهمترین فرصت جذب یک مشتری، اغلب در اولین ارتباط تلفنی وی با کسب و کار فراهم می گردد، لذا نقش طراحی و پیاده سازی یک سیستم تلفنی هوشمند و مدرن، بسیار پررنگ تر از گذشته، به یک الزام تبدیل شده است.

با جدیدترین نوآوری ها به روز باشید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ